zoom

Radio Marimanga

Land:

19 Antworten : Radio Marimanga”

 1. Vanessa sagt:

  tee duuaa tyy radddiiooo maarrriimmaaannggaa <3<3<3<3

 2. agroni sagt:

  radio marimanga nice

 3. Jola83 sagt:

  Shum bukur Radio Marimanga.Kangt bash për mu.

 4. Manuel sagt:

  Jam i interesuar per numrin e telefonit te kengetares Viola si mund ta gjej,a ka mundesi te ma percjelleni permes emailit faleminderit nga Manueli

 5. pershendetje nga bashkim alimi nga kercovari pike se pari ju pershndes juve dhe shiptaret ku do qe jane ju pushime te kendeshme ne vendlindje ata qe shkojne ne pushime,jeni te mrekulushem radio merimanga vetem keshtu vazhdoni

 6. Mihanja sagt:

  heelllou e pershendes familjen tem edhe i du shummm shummm

 7. ganibeg sagt:

  mihanja, un ste dua ty

 8. blerim nga gjermania sagt:

  ju persh. jeni ma te miret veq perpara

 9. shpresa arifi sagt:

  ju pershendes pun te mbar.special epershendes fam. nga bujanofci.se idu shum shumshum…

 10. Tony sagt:

  Ps Nga Zürich

 11. mili nga gjermanija sagt:

  ju pershendes jeni te mrekullueshem

 12. nadija sagt:

  hame dist der beste in der welt

 13. gjylasfije sagt:

  pershendetje radio marimanga pershendes gjith qytetaret e tetoves me kengen dashuria jon mi lule naten e mire klm……:)))))

 14. Besim BJB-s sagt:

  a din dikush mem kallxu pio ka e ka kjo radi ket emen MARMONG a e din dikush a jo flm.cimka

 15. Gjovani sagt:

  Brravo jeni te mir

 16. asds sagt:

  ykjkfjdhsfzgo8bb dgsas

 17. presheva.com sagt:

  pershendetje per ghithe suksese per radio marimangen

 18. ganibeg sagt:

  radio shqiptare ne Diaspora, jeni per qdo lavdate dhe falenderoje perzemersisht–ju degjoje mundsisht rregullisht. sukses

 19. mili nga gjermanija sagt:

  pershendetje

Einen Kommentar schreiben

comments-bottom